Friss álláshirdetések angol szakosoknak

A kazincbarcikai Szalézi Szt. Ferenc Gimnázium angol szakos tanárt keres. Amit kínálnak:
– kipróbált, jó nyelvi munkaközösség,
– hatalmas felhalmozott kollektív szakmai tapasztalat, egyéni oktatási módszerek,
– komoly fejlődési lehetőség (hat évfolyamos, általános gimnáziumi oktatás mellett hét és öt évfolyamos nyelvi képzés, nyelvvizsgáztatás, középfokú és felsőfokú nyelvvizsgára felkészítés)
– barátságos, jól felszerelt, tiszta iskola
– stabil beiskolázási adatok
Jelentkezni / érdeklődni lehet a 06-48-510-050-es telefonszámon, illetve: direktor.szalezi@gmail.com

Sürgősen angol tanárt keresnek szeptember 3-tól a Puskás Tivadar Infokommunikációs Szakgimnáziumban, Budapesten a IX. kerületben. Érdeklődni: ilona.pinter325@gmail.com

Óraadó angolost keresnek a MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskolába Miskolcon a Meggyesalja 26 szám alatt. Az igazgatónő neve és telefonszáma: Pócsik Júlia 20/2471781.

Comments are closed.